O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą materiałów budowlanych.
W naszej siedzibie w Koninie specjalizujemy się w sprzedaży farb elewacyjnych, tynków, klejów, systemów dociepleń, a także farb wewnętrznych i innych powłok dekoracyjnych. Oddział naszej firmy w Kole zajmuje się handlem towarami szeroko pojętej branży budowlanej.

Powstaliśmy w czerwcu 2012 roku, jednak nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Od początku naszej działalności nastawieni jesteśmy na promowanie marki STO – niemieckiego producenta farb, klejów i tynków. Produkty marki STO są w naszej opinii, najwyższej jakości alternatywą dla popularnych towarów dostępnych w marketach i hurtowniach budowlanych.

Nasza współpraca z firmą STO zaowocowała otwarciem w maju 2014 roku pierwszego w Polsce salonu sprzedaży StoExpert. Nasi stali klienci to firmy budowlane wykonawcze, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz coraz więcej klientów indywidualnych. Współpracujemy także z wieloma architektami i projektantami wnętrz. Wszystkich naszych odbiorców łączy jedno: o zakupie towaru decyduje jego jakość!

Jeśli Państwo także stawiają w życiu na jakość i wiedzą, że inwestycja w dobry produkt zawsze się opłaca, to ZAPRASZAMY DO StoExpert !